Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan ingyenes program,...

Van olyan ingyenes program, amivel fekete sávot tudok eltávolítani illetve felbontást változtatni?

Figyelt kérdés

Igazából pl. ilyen dologra gondoltam, hogy leszedek egy 4k videot, amin ugye fekete sáv van. Ezt átkonvertálom úgy, hogy a fullHD tv-m letudja játszani, de teljes képernyőn fekete sáv nélkül. Gondolom így a kép széléből ugye veszik el, az nem gond.

Esetleg hanggal kapcsolatba annyit változtatni, hogy a középső csatorna hangját lehessen növelni, az nagyon jó lenne.



2018. jan. 12. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Avidemux:

[link]

megnyitod a videót (File -> Open), a bal oldalon a Video-nál beállítod a kimeneti kódeket, majd Video -> Filters -> Transform -> Crop és Resize szűrőket hozzáadod. Majd elmented (File -> Save -> Save video) a munkádat.

2018. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom. szerintem nem kell konvertálni. Levágás oszt kész
2018. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a szűrők használatához szükséges az újrakódolás (a nélkül nem is enged semmilyen szűrőt használni). ;(
2018. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!