Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lubuntu törlése Win7 mellől?

Lubuntu törlése Win7 mellől?

Figyelt kérdés

Telepítésnél nem kapott külön partíciót, a win mellé telepítést választottam.


Hogy kell nekikezdeni?


Sajnos csak recovery módban megy jól a Lubuntu.



2018. jan. 15. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapott partíciót, akkor mivel, hogya telepítetted? Vagy VHD-ben csináltad? ( [link]
2018. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pendrive-ról telepítettem.
2018. jan. 15. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó, de hova, hogyan? Ez lesz a kulcsod az uninstallhoz is, enélkül csak találgatunk.
2018. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Átgondoltam, nem sok minden van rajta, inkább újrahúzom.
2018. jan. 15. 17:35
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó kérdés, azt én is néztem mikor visszamentem windowsba, hogy hol van, de nem találtam.


Telepítésnél legfelül hozta azt, hogy felteszi windows mellé, én meg megörültem, hogy nem kell állítgatni, úgyhogy azzal az opcióval mentem tovább.

2018. jan. 15. 17:39
 6/9 Tom Benko ***** válasza:

Aztaaaa, Barbie-buszba csomagolt Tesla! :D

Hogyhogy csak recovery módban megy jól? Amúgy keress egy csini több gigás fájlt, ő lesz az, esetleg még a bootot kell módosítanod, ez viszont futó winből elég könnyű.

2018. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Betöltés után az asztalnak csak kb. az egynegyede látszott jobb szélen, a többi fekete volt néhány olyan fehér sorral, ami mintha valami szöveg lett volna, de csíkos, szétcsúszott "betűkkel".


Újratelepítettem és ugyan ezt csinálta.


Mindegy.

2018. jan. 16. 21:39
 8/9 A kérdező kommentje:

Na egy fórumon találtam egy ugyanolyan hibát.


[link]

2018. jan. 16. 21:48
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Ez inkább grafikai beállításokra hajaz. Jó lett volna kisilabizálni a betűket, többet is megtudhattunk volna.
2018. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!