Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-nek vagy 10-nek...

Windows 7-nek vagy 10-nek elég lenne egy 32GB-os SSD?

Figyelt kérdés
A gép csak netezésre van használva, egy Firefox böngésző, meg egy MS Office 2007 lenne rátelepítve.

2018. jan. 16. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tiltom le. Félreértés ne essék, én nem vagyok olyan, aki a frissítésekre izgul, idén év eleje óta van win10-em. Előtte win7-em volt, persze nem jogtiszta és azon a frissítés le volt tiltva. Szinte sohasem frissítettem a gépet. Mivel macerásabb letiltani (registry-ben kell matatni), főleg a home-ban ezért aktív az automatikus frissítés most is. És persze, tönkre teheti a rendszeredet egy frissítés is, de én azt mondom inkább egy frissítés barmolja szét mint egy ransomware, mert még előbbi esetében csak átviszem a bátyámhoz a HDD-t és áthúzom minden adatomat hozzá, formázom a HDD-met és vissza mindent, addig utóbbi esetben lehet nem szerzem vissza az adataimat.
2018. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!