Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok egy módszert, egy...

Géza pál kérdése:

Tudtok egy módszert, egy programot ajánlani a Windows 10-hez rendszer és mikrofon hangrögzítésre? Lehetőleg ingyeneset!

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Úgy hívják hogy kereső, de van aki csak google-nak hívja-
2018. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyen talpraesett kioktató válaszokat.Köszönöm szépen.Ott már voltam.
2018. jan. 18. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem szeretem az ilyen kérdéseket, és azt sem ha kábítanak. Ha beírtad volna a Google ba, akkor rögtön az első találat segített volna, de hát az úgy ugyebár túl egyszerű. Inkább kérdezzünk meg valakit, aki a szánkba rágja majd. [link]
2018. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!Ezeket mind láttam.Az elsőnek feliratkozója is vagyok.Őneki Windows 8-asa van.Nem alkalmazható a 10-esre.A második fizetéses.A harmadik programot hiába kerestem.Mindegyikkel van valami probléma.Próbáltam az Audacityt.Amellett,hogy fizetéses,nem jó a Windows 10-esre.Stb....stb...Ezért fordultam okos emberekhez.Minden jót neked!
2018. jan. 19. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Audacity nem fizetős, és jó Windows 10 re. Tudom, mert a napokban töltöttem le, ingyen, win10-re.
2018. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És rendszerhangokat is tudsz vele letölteni?Mert mikrofonra jó!
2018. jan. 19. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Pusztán annyit kell tenni, hogy a felvételt. Stereo keverőre állítod.
2018. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!