Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a mikrofonom...

Miért nem működik a mikrofonom? (WIN7)

Figyelt kérdés
Érzékeli a számítógép csak éppen a hangokat nem. Próbáltam beállítani de nincs se kikapcsolva se lehalktíva. Drivert nem fogok törölgetni ilyen tanácsot nem is kérek. 32 bites windows 7 ultimate-t használok. A fejhalgató működik. És ha a mikrofont elöl dugom be akkor "Microfone" nak érézekli ha hátul akk "Line in" nemtudom mi a különbség. Remélem tudtok segíteni!

2012. júl. 6. 12:12
 1/6 MaXXeGee ***** válasza:

Bizonyos kártyák esetében a Jack dugó kiosztást úgy oldják meg hogy 5.1 ill 7.1 esetében a mikrofon bemenet is "kimenet" lesz. Állítsd a kártyát sztereó módba, és úgy biztos hogy a hátsó mikrofon bemenet mikrofom bemenetként fog funkcionálni.

Kérdés, más eszközön működik a mikrofon?

2012. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyan kellene? És igen más eszközön működik.
2012. júl. 6. 13:11
 3/6 MaXXeGee ***** válasza:
a hangkártyához szokott lenni egy "Audio manager" program. (ez általában a driverrel együtt települ) és a gép indításakor automatikusan indul az is. Az óra mellett az értesítési területen keresd. (Nem a Keverő)
2012. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos nekem ott nincs ilyen program...
2012. júl. 6. 17:17
 5/6 MaXXeGee ***** válasza:
Akkor lehet hogy fel sincs telepítve rendesen a hangkártya (vagy audiochip) drivere? (csak valami univerzális windowsos vacakkal megy) Ki kellene keresned az alaplapod típusa alapjána gyártó oldalán az op rendszerednek megfelelő drivert. Hiába ellenkezel hogy azt "nem akarod" ha csak valami univerzális vacakkal mész, nem fogod tudni előhozni a kártyában rejlő lehetőségeket.
2012. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát jó... Hewlett-Packard HP Compaq dc7800 Convertible Minitower ez a alaplapom, de én próbáltam már Realek-et de az nem segített.
2012. júl. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!