Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltöttem videót Youtube-...

Ha letöltöttem videót Youtube-ról, azt hogy kell megszerkeszteni Movie Makerben?

Figyelt kérdés
Mármint behúzom a videót a történetbe és semmit nem csinál.Mit kellen tennem?Vagy nem jó a Movie Maker?
2010. jún. 5. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem át kell konvertálnod előbb olyan formátumba, amit támogat a WMM, ajánlom hozzá a FormaFactory-t.

Az avi -t gondolom támogatja.

2010. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 5. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

'Ssszameg aza szélesszájú, büdös isten a lusta fajtátokat!!! Édes gyermekem! Ha már ennyire láma vagy, hogy az sem tudod, hogy kezdj hozzá, mi a faxért nem olvasod el a művi mékör leírását?! F1 a help a gyengébbek kedvéért. Abban világosan le van írva, hogy milyen formátumú videókat képes kezelni. Az FLV sem pedig az MP4 nincs közte.


Kezicsókolom! Ennyit kéne csak megtenni, nem itt bambulni, hogy "há' mi van? Nem jó a Movie Maker?"


Birkapista!

2010. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!