Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám újratelepíteni,...

Hogy tudnám újratelepíteni, vagy legalább újra használhatóvá tenni a gépet?

Figyelt kérdés

Az a baj a géppel, hogy egyszer kikapcsoltam, majd később be, és kiírja ezt, hogy "Automatikus javítás Nem megfelelően indult el a számítógép", van egy újraindítás lehetőség, és egy speciális beállítások. Utóbbiban több funkció is van (gondolom hozzá értők tudják amúgy miről beszélek), viszont bármit próbáltam, nem működött. Próbáltam lemezről felrakni a Windows-t, de nem volt rá hajlandó, régebbi verziót sem. (Windows 10 van amúgy a gépen.)

Nagyon hálás lennék a segítségért. :)



2018. jan. 22. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a gépen nincs mentendő adat, legegyszerűbb megoldás, hogy egy másik, élő gépbe bedugsz egy üres, legalább 8gb-os pendrivet, majd leszeded a microsoft honlapjáról (google kidobja) a Media Creation Tool-t. Elindítot, teljesen egyértelmű, magyar felület végigvezet. Pendrivera rakhatsz vele Win10 telepítőt.

Ha elkészült a telepítő pendrive, azt bedugod a halott gépbe, ha szükséges, biosban a bootsorrendnél pendrivera állítod az elsőt, majd mehet a dolog.


Biosban be tudod állítani a bootsorrendet?

Vagy hol akadsz el? A telepítő elindul? Esetleg a telepítőben meghajtók kiválasztásánál problémázik?

2018. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bootban be tudom állítani a sorrendet, lemezről próbáltam telepíteni, de töltene befele, kiírja hogy boot from CD/DVD..., és innen nincs tovább, ha régebbi Windowst akarok felrakni, akkor is ezt csinálja, tehát nem a lemez a rossz
2018. jan. 23. 08:16
 3/3 fersk ***** válasza:
Másik gépben HDD vizsgálat, ha kell, formázás, ha kell, új vinyó. :(
2018. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!