Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok írni olyan böngészőt...

Tudnátok írni olyan böngészőt amivel régi gépen is lehet youtubeozni? ( 768 mb ram,1.5Ghz intel Celeron M ) Régi Chrome al megy rendesen 360p be de ott nem lehet kinagyítani az újjal viszont legkisebbe is akad, Mozzilánál ugyan ez a helyzet.

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami lightweight linuxszal egy midori vagy vivaldi könnyen elbánna.
2018. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem szeretem a linuxot, próbáltam ott még a mozilla is normálisan elvitte, de egyszerűen a környezet annyira idegen volt hogy most egy Micro Win7-et tettem fel, jelenleg Minitube ot használok youtubeozásra. Eredetileg Spacedesk el második monitornak akartam használni ( egy laptopról van szó ) és akkor úgy mehetett volna gépemről a youtube de a spacedesk képe is akad. :/
2018. jan. 25. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A probléma nem a böngészővel van, hanem a YouTube-bal. Azok a technológiák, amiket használ, erős hardvert igényelne. A legjobb megoldás az lenne, ha böngészőben kimásolnád a videó címét, majd azt egy videóletöltő programmal letöltenéd és úgy néznéd.
2018. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:
100%

Ismerősök régi gépein az SMPlayer videolejátszót + SMTube kiegészítőjét szoktam kipróbálni, - az utóbbival tudsz Youtube-on keresgélni és lejátszani akár 720p videókat folyamatosan. (de 480p felbontást biztos)


[link]

[link]


Két dolgot kell beállítani az SMPlayer ablakban (ha indítod a videót):

- Youtube felbontás emelése: Opciók menü > Beállítások > Hálózatok > Lejátszási minőség=480p, 720p stb.

- ha zöldes lenne a videó képe: Opciók > Beállítások > Általános > Video fül > Kimeneti meghajtó=direct3d legyen.

2018. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!