Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bluetooth probléma, bővebben...

Bluetooth probléma, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Gépről szeretnék a telómra fájlokat küldeni bluetoothon, de nagyobb fájlok küldésénél (pl egy hosszú zene) kb a 3/4-énél megszakad hibával.
2010. jún. 6. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy kevés a hely a telefonon hozza, nem mindegy hova teszi átvitel után , ha van memo kártya a készülékbe akkor arra kell tenni , általában az a gond hogy kevés a memória
2010. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, a kártyára pakolja, hely is van rajta, de mégis, ha elkezd küldeni egy 10-15 perces számot, meghal úgy a felénél
2010. aug. 30. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a telóddal lehet a baj,mert egyik ismerósömnek ugyanígy csinálta bármilyen gépről beleértve a enyémről is és nem ment.Viszont a én laptopomról más telefonra működött.

Ha megy más gépen akkor a bloototh-al van probléma abba viszont segíteni nem tudok.

2010. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nincs ilyen,de az ex csajom bátyjának volt ! Azon lehetett állítani,meddig legyen a bl.bekapcsolva.Az nem lehet nálad ?
2010. aug. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet állítani, de végig be van kapcsolva.
2010. aug. 31. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!