Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluesoleil bluetooth probléma!?

Bluesoleil bluetooth probléma!?

Figyelt kérdés
Van 1 bluetooth-om a géphez és feltelepítem,ezt írja ki: only 5mb...Hogy tudnám megcsinálni azt,hogy ne csak 5mb-vel lehessen "dolgozni"?
2010. dec. 26. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A BT adapterhez kapott szoftver nem teljes verzió, ezért az 5mb korlát, a licencet regisztrálni (megvenni) kell.

(vagy tölts le egy teljes verziós szoftvert!)

2010. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
töltöttem már le,megcsináltam mindent,és nem ismeri fel az eszközt(csak a próbaverziósnál:( )
2010. dec. 26. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószinüleg az IVT szoftvert kaptad hozzá, ebben benne az 5mb korlát, meg kell venni pénzért

[link]

Note: Each BlueSoleil version is free downloaded from BlueSoleil.com, and it works. But if your Bluetooth device is not licensed with this version, BlueSoleil will run with 5M DATA limitation.


vagy szedj le egy crackelt változatott, pl.:

[link]


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem jó semmi mert azt írja,hogy nem ismerhető fel a hardver (illesztőprogramja:6.1)már az összeset néztem 6.2 6.4stb
2010. dec. 26. 20:33
 5/6 A kérdező kommentje:
úgyhogy b@szhatom az egészet...
2010. dec. 26. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
ez csak szerintem nevetséges, hogy vett 1 bluetooth-t, pénzért ami mellé adnak 1 trial szoftvert, amit szintén meg kell venned PÉNZÉR' hogy teljesen legyen?
2011. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!