Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak egy fekete kis ablakot...

Jamle29 kérdése:

Csak egy fekete kis ablakot dob ki ami kevesebb mint egy másodperc alatt eltűnik és utána semmi nem történik vmi ötletet tudtok mondani hogy hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Medal of Honor Airborne játéknál van ez a probléma. Rá nyomok hogy install azaz telepítés gombra kiírja hogy felkészülés a telepítésre és ahogyan ezzel végez megjelenik ez a kis ablak. Megpróbáltam utána nézni hogy melyik alkalmazással van a gonD elindítottam a PnkBstrA nevű alkalmazást(gondolom

ez a Punkbuster) csak ezt a fekete kis ablakot mutatta ugyancsak rövid ideig. Windows 7 van a gépemen a játék pedig 2007-es. CD-n van. Régebben már játszottam vele amikor megvettem de azóta letöröltem most meg nem tudom vissza tenni. Akkor is Windows 7-en ment bár a CD azt írja hogy Win XP meg vista. Tegnap le is töltöttem de ugyanez a probléma.



2018. jan. 27. 10:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!