Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet valamit tenni, hogy a...

Lehet valamit tenni, hogy a Windows 10 ne állítsa vissza az alapértelmezett alkalmazásait?

Figyelt kérdés
A VLC-t szeretném használni de a rendszer visszaállítja a saját lejátszójára ezzel az üzenettel: Egy alapértelmezett alkalmazás vissza lett állítva.

2018. febr. 7. 19:01
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert már tele a hócipőm a Win10 hasonló hülyeségeivel.
2018. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 AntZ ***** válasza:
Gépház → alkalmazások → alapértelmezett alkalmazások → zenelejátszó, alkalmazás választása ← itt kell alapértemezetté tenni a vlc-t.
2018. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AntZ ***** válasza:
Vagy katt jobb egérrel egy .mp3 fájlra → társítás → másik alkalmazás választása → tegyél pipát a „mindig ez az alkalmazás nyissa meg”-hez, és jelöld ki a vlc-t.
2018. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:

@AntZ


Bocsi, nem az a baj, hogy nem tudjuk alapértelmezetté tenni azt a programot, amit szeretnénk, hanem az, hogy a Windows néha (mikor úgy látja jónak) egyszerűen VISSZAÁLLÍTJA az alapértelmezett programot arra, amit ő lát jónak.


Ezt a visszaállítást szeretnénk kikapcsolni, ha erre van valamilyen mód.

2018. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AntZ ***** válasza:
Nekem ilyet nem csinált még. Igaz, én mindent kiszedtem belőle, még windows store sincs a gépemen. :) Egyedül a számológépet hagytam meg, mert az jó.
2018. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AntZ ***** válasza:
Gépház → alkalmazások és szolgáltatások ← itt mi van beállítva? Az legyen: alkalmazások engedélyezés bárhonnan. Ha defender-t használtok, a smart screen legyen kikapcsolva.
2018. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!