Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet meghosszabítani a...

Hogy lehet meghosszabítani a pályát? Transformice! Olyanra gondolok, amilyen hosszú a pálya a hoteleknél is? Azt hogy lehet?

Figyelt kérdés
kérlek segitsetek fontos
2018. febr. 11. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz róla videókat, hogyan csinálják.
2019. aug. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem értek a pálya készítéshez, de aki ért. Pl törzsháznál fent van a neve ha tudsz angolul ráírhatsz, vagy mapcrew est megkérdezhetsz. Vagy Atelier801 fórumon akár angolul, akár magyarul.
2019. aug. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én értek a pálya szerkesztéshez és a A801 fórumára hamarosan készítek a pálya szerkesztéssel kapcsolatban egy magyar fordítást, amiben nem csak ez, hanem mindent leírok.

Keress rá arra hogy miceditor, és ott minden lehetőség megvan, ráadásul van magyar nyelv.

(A P tagen belül meg kell adni a hosszt L="1600" és magasságnál H="800"

2020. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan már én is rájöttem ezekre. Az a lehet hogy a két szám ne legyen egyforma 1600.800 mert kibuggol a map, hosszát 4800ig tudod húzni, a magasságot 1600ig.


Forumon (atelier801)

fent vannak a kódok is, és a szerkesztés módjai angolul . Ha kell kód segítek írj rám.

2020. okt. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!