Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DJVU > PDF konverter NAGY...

DJVU > PDF konverter NAGY fájlhoz? 180MB, ~800oldal

Figyelt kérdés

Kb 15 online és offline konvertert próbáltam ki és mindegyik kudarcot vallott. Az online-ok nagyrésze nem is engedi a 180MB-os fájlt feltölteni vagy tök homályosra rontja. Az offline-ok vagy konkrétan megnyithatatlan vagy teljesen szétbarmolt pdf-et adtak (kb 850 oldalas .djvu-ból 2300 oldalast csinált és kihagyta az ábrákat, olvashatatlan, stb).


A legjobb még az az online volt ami 496 oldalnál úgy gondolta hogy neki elég és ott lezárta a dolgot, de addig tökéletes a minősége.


Valakinek van vmi jó programja?



2018. febr. 21. 16:57
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem valamilyen PDF printerre nyomtasd ki a DJVU fájlodat és kész is vagy.


Régebben jó volt a bullzip pdf printer (most már nem annyira, nem nagyon enged minőséget nyomtatni), De találhatsz a neten régebbi verziót, nekem a 9.3.1516-ös 2012-es verzió van meg - a Prim-en fent van.


vagy jó lehet még a dopdf is mint virtuális pdf nyomtató.


De ezeken kivűl biztosan van még másik is : [link]


Sok sikert.

üdv.

2018. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mire elolvastam sikerült megoldanom nagy nehezen...találtam egy progit amivel 3 részre tudtam bontani a djvu-t majd darabonként konvertáltam és egy másik progival összeraktam a pdf-eket :D. De köszönöm a választ!
2018. febr. 21. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!