Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Multi Theft Auto scriptelés...

Multi Theft Auto scriptelés megtanulása?

Figyelt kérdés
Szeretnék összedobni egy szervert magamnak, és a baráti társaságomnak. Régebben próbálkoztam, de a community-s dolgoknál tovább nem jutottam. Szeretnék valami egyedibbet alkotni, de nem tudom hogy álljak neki. Előre más által megírt scriptekben viszonylag ki tudok igazodni, de én 0ról nem tudnék nekiállni. Minden féle válaszlehetőség érdekel, hol-kitöl-hogyan lehetne alap szinten átvenni az egészet?

2018. febr. 24. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen számtalan YouTube videó áll rendelkezésedre, magyar illetve angol nyelven. Továbbá, mivel Lua nyelvről beszélünk, annak is van dokumentációja. Az MTA-nak is van külön dokumentációja, ami tartalmazza a meghívható eljárásokat is (többek közt).


Vannak szöveges leírások is, ott nem kell tekergetni, ha nem értesz valamit, csak szimplán újraolvasod.


Ha nem megy nulláról, ne csüggedj, van egy rakat lopott play és rp pakk is, amit editelhetsz. Ha baráti körnek kell, akkor valószínűleg nem szólnak meg, ha más scriptjeit editeled.

2018. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Esetleg kaphatnék elérhetőséget ehhez az említett leírásról? Leginkább azért nem megy 0ról,mert még nem csináltam, csak 1/1 átmásoltam kisebb nagyobb scripteket, hátha közben átlátom valamennyire. Várok hasonló hasznos válaazokat, tanácsokat!
2018. febr. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!