Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szidják annyira az Origint?

Miért szidják annyira az Origint?

Figyelt kérdés

Azt mondják kémkedik a számítógépen és adatot küld a felhasználó állal telepített szoftverekről.

Talán azon aggódnak hogy az illegálisan telepített szoftverekről is információt küldenek?

De ha még így is lenne, akkor sem jelentheti fel az origin őket nem?


2018. febr. 27. 05:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezer dolog kémkedik a gépeden. Elég ha felmész a Google-re, már egy csomó adatot begyűjt rólad. Eltárolja minden keresésedet, milyen szavakra kerestél rá és az IP címed alapján beazonosít. A Origin kémkedéséről konkrétan még nem hallottam, de minden kémkedik nem csak az, szóval végül is tök mindegy.
2018. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam soha arról, hogy kémkedne az Origin. Én ha igen, mit csinálna? Feljelent az Adobe-nál, hogy nem eredeti a Photoshop-od?

Kevesek által ismert tény, hogy a szoftverek csak akkor gyűjthetnek rólad információt, ha te ebbe a telepítésnél vagy elindításnál beleegyezel.

2018. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!