Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja azt a gépem minden...

Nyarierik123 kérdése:

Miért írja azt a gépem minden második indításnál hogy helyreállítás, javításra szorul a gép?

Figyelt kérdés

Ebben a pillanatban is ezt csinàlja, telefonról írok, kb. Egy hete kezdődött amikor leszedtem egy játékot (World racing 2)amit nem kellett volna(azóta letöröltem) és azóta minden második indításnál egy olyan hiba jelenik meg kék háttérnél hogy helyreállítás, és csak úgy tudom indulásra kényszeríteni hogy arra a választási lehetőségre megyek hogy illesztőprogram kötelezőségének letiltása(vagy valami ilyesmi). Az is furcsa hogy mindig egy frissítés telepítéssel indul a gép(holott nem is jött frissítés már egy ideje) és a gép is eléggé lassú lett(de ez szerintem a Microsoft frissítésének a hibája mivel valami processzorhiba miatt lassítják a Windowst)


Remélem tudtok sekíteni, mivel semmi hasonló kérdést nem találtam.


A válaszokat előre köszönöm!



2018. márc. 6. 22:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy Windows 10 van a gépemen a gépem pontos neve pedig: HP Pavilion 15 au100
2018. márc. 6. 22:10
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt ugyanezzel a játékkal. Az illesztőprogram aláírás megkövetelését szoktad amúgy letiltani. Valószínűleg a játék mellett feltelepült egy masik kompotens ami ezt okozza. Én nem szórakoztam vele sokat, amúgy is érett már egy reinstall
2018. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sajnos gyárilag van rajta a Windows 10 és nincs telepítő lemezem.

És igen, az illesztőprogram megkövetelését szoktam letiltani.

Más mód nincs rá esetleg? Külön eltávolítani azt a fájlt vagy illesztőprogramot ami ezt a hibát okozza?

2018. márc. 7. 09:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt is jó lenne tudni hogy ez egy olyan hiba ami hosszú távon tönkreteszi a gépet vagy csak nehézkesen tudom majd bekapcsolni?
2018. márc. 7. 09:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Én kb egy hónapig éltem vele, baja nem lesz, csak pepecs az indítás

Gépházban alaphelyzetbe állítás megoldja a dolgot szerintem

2018. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ncorról szedted?
2018. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
TPB ről szedtem
2018. márc. 7. 12:52
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak az ilyen régi játékoknál fordulhat elő ilyesmi Windows 10-en?

Mert Windows 7-en működött(előző gépem)

2018. márc. 7. 12:54
 9/14 A kérdező kommentje:

Új probléma: hasonló ehhez csak itt nincs választási lehetőség, csak egy hibaüzenet:


Helyreállítás

Egy szükséges eszköz nincs csatlakoztatva vagy nem érhető el


Kérlek segítsetek!😢😔

2018. márc. 16. 23:43
 10/14 A kérdező kommentje:

És ez azért történt mert helyreállítás csináltam ahogy az előző Kommentelő javasolta, és hát a Windows Update úgy gondolta hogy jól megszivat engem egy frissítéssel mert olyan kedve van.

És remekül haza vágta az egész rendszert 😡

(Nem a kommentelőre vagyok mérges, hanem a microsoftra hogy ilyen erőszakosan ragaszkodnak a géppusztító frissítéseket!)

2018. márc. 17. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!