Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A munkahelyemen nagyon lelassu...

A munkahelyemen nagyon lelassult egy számítógép, átnéztem nem vírusos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Milyen karbantartó programot használjak, hogy ismét gyors legyen?
2010. jún. 9. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

CCleaner-el lehet törölni az ideiglenes, már fölöslegessé vált fájlokat, illetve kitakarítani a rendszerleíró adatbázist. Futtass töredezettségmentesítést is, a Defraggler programmal. Mindkét program ingyenes.

Nézd meg belül hogy nem poros-e túlságosan, ha emiatt túlmelegszik a processzor, az se tesz neki jót. Amennyiben nagyon rottyon van, újratelepítéssel esetleg orvosolható.

2010. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Szólj a rendszergazdának
2010. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másodiknál a pont.Céges gépre nem igen teszel free szoftvert meg fizetőset se ha nincs rendszergazda hozzáférésed.Legalábbis normális cégnél így müködik.különben napi szinten javíthatnák a rendszergazdák a "hozzá értő userek" által szét barmolt rendszereket.
2010. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs rendszergazdánk, azt az ingyenes programot teszem fel amit akarok. Ha baj van én oldom meg a problémát legrosszabb esetben újratelepítéssel. Kíváncsi voltam a véleményetekre.
2010. jún. 11. 18:34
 5/9 anonim válasza:
milyen az már, hogy nincsen rendszergazda? hol dolgozol te?
2010. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy falusi iskolában dolgozom. Bár ez nem tudom mennyire hasznos információ.
2010. jún. 11. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha netezni kell, és szövegszerkeszteni, amire netán pont jó lenne az OpenOffice, akkor egy Ubuntu mehetne rá. A mostani különösen ügyes munka lett. Ha az általam felsoroltakban kimerül a használata, akkor igazán nem lesz gond az átállással: kimondottan logikusabb és kézhez állóbb, ami persze zavaró nagyon eleinte :) És ugyebár továbbra sem hízik a használattól, nem éri meg vírust fejleszteni rá (minimális károkozás, gyors javítás, kevés felhasználó) ergo nem fogja a víruskergető, és fürgébb élből.
2010. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsóval teljesen egyetértek. Itthon Ubim van, az iskolában egy gépen amin dolgozom Ubi van de a többieken Windows XP. Mivel elszoktam a Windowstól feltettem a fenti kérdést. Amúgy elszoktam a vírusoktól és a töredezettség mentesítéstől.
2010. jún. 11. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Áh, kutya egy világ, nem? :D


Egyébként volt nem egy rendszergazda ismerősöm, akik szerint a legjobb karbantartás a ghost...:) Betunyul a rendszer, akkor húsz percig világító hdd-ledek...

2010. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!