Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy jó (legalábbis szerint...

Van egy jó (legalábbis szerintem az) játékötletem PC-re, de nem értek sokat a programozáshoz. Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Van valami mód arra hogy valaki megprogramozza nekem vagy felejtős?

A válaszokat előre is köszi.



2018. márc. 14. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2018. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes az, hogy ki tudod fizetni a programozokat?
2018. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
TOTTÁL esélytelen.
2018. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amennyiben atombiztos az ötlet, akkor mehet minden vagyon a zaciba és leülhetsz egy programozóval(aki jártas a szakmában), hogy kb. mennyibe kerülne.
2018. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Halljuk azt az ötletet!
2018. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mar megint az rpg agar.io....
2018. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A "Van egy jó ötletem" nagyon sok ember szájából hangzik el, de önmagában nem ér sokat. Hajlandó lennél az ötleted magvalósításáért kifizetni azt a (komplexitástól függően) valószínűleg alsó hangon is tízmilliós nagyságrendű összeget hogy valaki ezt lefejlessze neked? Mert annak az esélye, hogy puszira megcsinálja neked valaki konkrétan nulla, annak pedig hogy "részesedésért" megcsinálja valaki biztosíték nélkül, majdnem nulla.
2018. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak ismerőseid, akik értenek a programozáshoz, és/vagy a modellezéshez és/vagy az animáláshoz egyszerűbb dolgod van. Akkor kerestek még megfelelő embert, ha valamelyikhez nem értetek, és nekiálltok programozni
2018. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá pár millió tőkéd is, akkor hajrá. Egyébként felejtsd el. Ötletei mindenkinek vannak.
2018. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled. Az ötlet semmit sem ér. Ha van egy ötleted, az onnantól kiadás lesz. És még csak nem is a programozók fogják tőled elvinni az igazán sok pénzt, hanem a marketing. Milliárdos nagyságrendekben számolj, ami talán még így is kevés, ha az egész világgal tudatni akarod a remekművedet.
2018. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!