Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak szerintem van rosszul...

Csak szerintem van rosszul megoldva a steam?

Figyelt kérdés
Nem volt még steam accountom, nem vagyok "nagy steames", most nemrégiben viszont betettek egy fizetős játékot ingyenesnek, szóval gyorsan csináltam accot és szóltam egy haveromnak is, hogy töltse le azt a bizonyos játékot, hogy együtt játszhassunk, de mikor próbáltam felvenni barátnak akkor szembesültem azzal a ténnyel, hogy aktiválni kell a steam accountot, ami 5 dollárba kerül. Csak szerintem undorító ez az egész? Végre találtam egy normális játékot, amit egy barátommal szívesen játszanák, erre fel azért is fizetni kell, hogy barátot felvehessek.. Igen, csoró vagyok, nem fogok pénzt tenni bele, még akkor is, ha nem sok az az 5 dollár..

2018. márc. 20. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok nyomorék bot és ál-account miatt csinálták ezt, nem azért mert úgy gondolták, hogy mekkora ötlet. De bevált, mert azóta nem adogatnak hozzá friendnek a tökrandom botok, szóval nekem tetszik.
2018. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez mióta van? Egy éve, mikor regeltem még nem kellett és simán tudtam használni. Igaz, hogy én kapásból vettem egy-két olcsó játékot.
2018. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy $5 töredéke a játék eredeti árának.. vegyél valami olcsó játékot, és kész.

Esetleg szólhatsz a barátodnak, hogy próbáljon meg bejelölni ő.

2018. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Értem én hogy te puszta jótékonykodásból ingyen dolgozol, meg adakodsz, de a szemét steamesek már csak ilyen mocskos pénzsóvárok, akik fizetséget várnak a munkájukért. Csak azt tudom javasolni, hogy csinálj egy hasonló áruházat, ahol minden ingyenes, és mindenki oda fog járni, és te leszel ott az ász.
2018. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen, csak szerinted.

A fizetős aktiválás a kártékony szoftverek ellen van.

2018. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
*Meg a hozzád hasonló olcsójánosok ellen.
2018. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem az zavar, hogy pénzt kérnek játékokért (már vártam a hasonló nagyokos hozzászólásokat), az tök rendben van, elvégre rohadt nehéz egy játékot megtervezni és létrehozni, engem csak az zavar, hogy a barátfelvételért is pénzt várnak. Szerintem undorító.


olcsójános? Nem fogok pénzt tenni egy játékba, nem engedhetem meg magamnak és szerintem ezzel semmi gond nincs, engem csak az zavar, hogy EGY FREE TO PLAY JÁTÉKKAL SEM TUDOK MULTIBAN JÁTSZANI, MERT AZÉRT IS FIZETNI KELL, hogy barátot felvehess.

2018. márc. 20. 15:53
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Még mindig nem érted. Nem a barát felvételért kell fizetni.
2018. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Kispofám! Azért kell fizetned, mert nem vettél egyetlen játékot sem! Ha veszel egyet, akkor nincs ez az 5 dollár!
2018. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

"Nem az zavar, hogy pénzt kérnek játékokért (már vártam a hasonló nagyokos hozzászólásokat), az tök rendben van, elvégre rohadt nehéz egy játékot megtervezni "


"Nem fogok pénzt tenni egy játékba, nem engedhetem meg magamnak és szerintem ezzel semmi gond nincs, "



Szóval nem zavar ha pénzt kérnek, csak ne tőled kérjék. :D

2018. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!