Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome hibásan működik?

Google Chrome hibásan működik?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete azt vettem észre, ha fent a címsorban elkezdek valamit gépelni, akkor nem dobja ki rá a már régebben megnyitott weboldalakat. Például: elég volt eddig csak egy "g" betűt beírni és kapásból ott volt első találatként a legördülő menüben a gyakorikerdesek.hu, most meg majdnem végig kell írnom és csak akkor dobja fel. De valamit nem is ír ki így. És az előzményekben sem tudok rákeresni. Hétfőn megnyitottam egy weboldalt, kis papírra felírtam a címét, ma meg már a böngészési előzményekben sem találja meg és ugyanúgy be kell végig gépelnem a címet, mint ha még sosem nyitottam volna meg az oldalt. Ez miért van?

De ami érdekes, hogy az előzményekből nem törlődik ki, ha manuális görgetek vissza akkor megtalálok a listán minden megnyitott oldalt.



2018. márc. 22. 17:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Gondoltam olyanra is, hogy valami "túlcsordult" benne. Már ezt a böngészőt használom kb. 3 éve, naponta 7-8 órát is akár. Ha op. rendszer újratelepítés volt, akkor előtte lementettem minden Chrome-os fájlt az AppData-ból és újratelepítés után csak visszamásoltam ami kellett, így ugyanolyan beállításokkal, előzményekkel indult mintha semmi se történt volna. E miatt lehet ez most? Egészen 1 hétig ezelőttig jól működött és nem is volt most újratelepítésem.
2018. márc. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!