Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már lassan 2 éve nem értem...

Már lassan 2 éve nem értem hogy képesek a játékok futni "rendesen" egy ilyen konfigon? intel core 2 duo E8200 2.66GHz 3GB DDR2 RAM nvidia geforce 1030 2GB Szóval magyarázza már el valaki mert nem nyagyon értem!

Figyelt kérdés

Tom Clancys Rainbow Six Siege minimum grafika: 55 fps átlag


Far Cry 4

medium-low grafika

látótáv 50%

1280x720


65fps átlag

stb.


és azt sem értem hogy ha a far cry 4 ben 65fps van medium low grafikán ha leveszek mindent lowra akkor nem emelkedik az fps ???



2018. márc. 24. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra tudok gondolni, hogy elsősorban VGA igényes címekről lehet szó, és a GT 1030 hozza egy GTX 750 szintjét, és ez annyira nem rossz 720p-ben.
2018. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért, mert te soha nem fogod megtudni, hogy egy játéknak mi a valódi gépigénye amig ki nem próbálod. Már más kérdéseknél kitárgyaltuk, de én továbbra is csak a saját példámat tudom felhozni.


A processzoromat nem tudom fejből, és most a laptopomon vagyok. Azt hiszem Intel Core 2 Duo 3,22GHz (de ez nem biztos, lehet hogy egy kicsivel még rosszabb)

A videokártyám egy nVidia GeForce 9500GT 512MB.

4GB RAM.

Ehhez képest a Mirror's Edge: Catalyst hibátlanul, laggolás, belassulás nélkül megy Hyper beállításokon.


UI:

Tudom jól, hogy a lagolás (igaz, két "g"-vel egy orosz repülő) online játékokra vonatkozik és főképpen a kliens és a szerver közti kommunikáció problémái okozhatják. Azonban a szó már annyira "hétköznapias" lett, hogy a játékosok 70%-a, akiket maga az informatika nem érdekel, ugyanúgy lagolásnak nevezi a kép akadozását, szaggatását. Feltételezem, hogy itt azért eléri a felhasználók IQ szintje azt a számot, ami felett már kikövetkeztethető, hogy egyértelműen nem az eredeti jelentésében használom a lag szót, hanem az általánossá lett (még ha helytelenül is) értelmében.

2018. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!