Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni ezen...

Miért nem tudok belépni ezen a tableten a Google Playbe? (hosszú szövegbe leírtam a problémát)

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt kaptam egy Huawei IDEOS S7 Slim tabletet. Nem egy csúcsteljesítmény, sokszor lefagy meg minden, de az évek alatt kb. csak filmnézésre használtam. Mivel angolul feliratosan szeretek filmeket nézni, ezért a VLC-t használtam mindig.


Pár napja bele akartam menni a Market-be/Google Playbe (kb 3 után először), de nem engedett bele valamiért. Elsőnek azt hittem, hogy bejelentkezési hiba van (hogy gmailes fiokkal be kell jelentkezni). És azt akarja, hogy az account „sync”-elve legyen. Mivel nem engedett bejelentkezni, ezért rámentem a beállításokban h „account removal” és a Privacyban csináltam egy „factory data reset”-et, amivel gondoltam h oké h letöröl minden eddigi programot, de hátha ezzel ’újratelepíti’ a tabletet és be tudok majd a Google Storeba jelentkezni, onnan meg majd simán megint letöltöm a VLC-t és minden király lesz. (Sajna a Tableten lévő alapvetően rajta lévő videolejátszó „avk vagy mkv” formátumú videókat nem tud lejátszani, csak mp4-et).


A Google Storeba azonban továbbra se tudok valamiért belépni és onnan letölteni a VLC-t. Ezt írja: „A network error has occurred” (Az internet minőségével pedig biztosan nincs baj).


Több dolgot is kipróbáltam, hogy a VLC-t valamilyen csoda folytán visszavarázsoljam a tablettra:

1) Ncoreről „apk” formátumban több videólejátszó androidos programot leszedtem+ olyan programot hozzá, ami android eszközön apk formátumú programokat telepít fel. De ezzel se működött.

2) Magából a Googleból próbáltam letölteni a tableten a VLC-t, letölteni letölti, de akkor se működik.


Mi lehet a baj? Ha beviszem valamelyik Huawei szervizbe Budapesten meg tudják csinálni? Mármint h új android verziót raknak rá? (Most 2.2.2-van rajta, gondolom, ez elég régi lehet és talán ez a gond).



2018. ápr. 1. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az android verzió a gond. A Google Áruház már nem támogatja. Ahogy nézem 256 mega ram van benne, szóval nem véletlenül nem kapott újabb Androidot. Keress egy olyan régebbi VLC player telepítőt (.apk-t), ami még támogatja ezt a régi Android verziót.
2018. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Najó kerestem neked:

[link]

2018. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, megpróbálom ezzel :)
2018. ápr. 3. 16:53
 4/4 A kérdező kommentje:
És mükődik is ! Nagyon köszi a linket!
2018. ápr. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!