Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepìtsem a Win 10-et?

Pszicho88 kérdése:

Hogy telepìtsem a Win 10-et?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Win 7 rendszerem akarom letörölni es Win 10 et rakni helyette.

Csinàltam bootolhatò win 10 pendrivet.


Most az ùj hardverekkel megnézzem, hogy betölt e a win7, vagy egyből nyomjam a del billentyűt, first boot devicet àllìtsam pendrivera?


Köszönöm.



2018. ápr. 14. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy jön ide bármilyen új hardver, de ja, bebootolsz pendriveról és felrakod a w10-et.
2018. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 P.O.C. ***** válasza:
Minek várnád meg? Ha már lementettél mindent, akkor semmi értelme nincs.
2018. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Felesleges átállítani az elsődleges boot eszköznek a pendriveot.

Inditáskor kiírja a gép, hogy melyik billentyű lenyomásával éred el a boot menüt, ott kell kiválasztani a pendriveot, nem kell belépni a biosba.

2018. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszi. Gép bekapcsolàsakor fekete a képernyő. Mi a baj?
2018. ápr. 14. 19:33
 5/17 A kérdező kommentje:
A kàbel volt kilazulva. Valaki tud egy win 10 64 bit termékkulcsot? Koszi.
2018. ápr. 14. 19:41
 6/17 P.O.C. ***** válasza:
KMSpico
2018. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Talaltam kulcsot a neten. Miert nem tudom formàzni a C meghajtòt amin a win 7 van?
2018. ápr. 14. 19:58
 8/17 A kérdező kommentje:

A win nem telepìthető erre a lemezre. A kijelolt lemez MBR particios tàblàt tartalmaz. Az EFI alapù rendszerekben a Win csak GPT lemezekre telepìthető.



Ez mit jelent?


Koszi.

Van 3 particiom.

C re a 100 gigàsra akarom a win 10-et, amin most win 7 van. Miert nem tudom firmazni?

2018. ápr. 14. 20:03
 9/17 A kérdező kommentje:

Szeretném ha a D és E meghajtón a cuccaim megmaradnának csak a C -t akarom formázni?

Ezt hogy tudom megtenni?

Töröljem a C meghíjtót és utána újra lehet csinálni?


Köszi

2018. ápr. 14. 20:17
 10/17 P.O.C. ***** válasza:

Vagy átkonvertálod GPT partíció modellűre a meghajtót amire telepíteni szeretnél, (lehet telepítés közben is [link] vagy a BIOS -t kapcsolod át Legacy módra.


Ja és hiába adsz meg neten kulcsot telepítéskor, kb 1% esélyed van hogy aktiválni is tudod vele. Ezért mondtam, hogy ne aj meg inkább semmit, telepítés után meg aktiváld KMSpico -val.

2018. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!