Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami egyszerűbben...

Van valami egyszerűbben kezelhető sok funkciós videó vágó/effektelő program?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amivel pl aminél viszonylag egyszerűen meg tudom azt csinálni, hogy a videó kijelölt részét felnagyítani (mármint hogy úgyis maradjon és nem csak azért hogy jobban lássam tehát pl egy jelenetnél ráközelít az emberre majd a következő másodpercben már újra normális nagyításon van a kép) vagy azt pár képkockát fekete fehérré tenni, káromkodás esetén kisípoltatni vagy szöveg beforgása vagy lassítani a jelenetet meg hasonlókra gondoltam...a sony vegas-t és premiere pro-t mondják de az így ránézésre nekem nagyon bonyolultnak tánik..jó persze tudom, hogy egyikkal se a legkönyebb azokat megcsinálni amit mondtam de végülis minden csak viszonítás kérdése
2018. ápr. 21. 17:23
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Egyszerűen kezelhető az pont a sony, és millió akár magyar nyelvű tutorial van a youtub-on hozzá... amúgy bármelyik egyszerű, ha kissé ráérzel.:)
2018. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is Sony párti vagyok. Nekem a spny vegas pro 12 remekül fut és egyszerű is, ezért használom már évek óta. Természetesen horror összeg az eredeti verzió de hát ezt ki lehet játszani és erről sem egy videó van, hogy hogyan csináld. :)
2018. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Adobe párti voltam mindig is, After Effectsel kezdtem meg Photoshoppal, így nem is jöhetett más szóba mint a Premier Pro. Haverok szerint a Sony egyszerűbb, de a Premier sem bonyolult. Ha tényleg csak így hobbi szinten kell, akkor én is a Sonyt javaslom, már csak a tutorialok miatt is.
2018. máj. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!