Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (vista) ezeket a fájlokat...

(vista) ezeket a fájlokat hogy írjam ki CD-re? Mivel? Képpel!

Figyelt kérdés

azt írja, hogy PowerISO-val de hogyan?

Neroval hogyan lehet?


Kép : [link]


*****************************************

Vista Ultimate SP1 x64 + Activation Crack

*****************************************


1) Burn the DVD using PowerISO or another image burning software and instal...


2) After installing open 'My COmputer/LRMCxFRE_EN_DVD' and navigate to the activation directory.

Run 'Install.exe' and follow on screen instructions...


That's all that is needed.


Activation crack courtesy of w00tageman!


Custom setup installs without a serial but still allows the selection of language and setup directory...



Goldfish_92... Seed, enjoy :)


2010. jún. 13. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ottan van ám az is írva, hogy: vagy bármilyen más kép kiírására képes programmal. Vagyis az ISO-t úgy kell kiírni, hogy CD/DVD Lemezkép kiírása - opcióval. Ezt minden íróprogram tudja.
2010. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na izé...csak most néztem meg a képet. Te csomagoltad ki, az eredetileg ISO képfájlt? Vagy így töltötted le a netről? Ha igen, akkor egy nagy lófax a feltöltő fülébe, mert ez így vagy működik majd, vagy nem. Ezt már (így kicsomagolva) Adatlemeznek kell megírni, és vagy bebootol róla a rendszer, vagy nem. Nem értem, a nagyon okosak miért csomagolják ki az ISO-t és töltik fel úgy....
2010. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nemvágom :/ Nerovalhogy?
2010. jún. 13. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez most egy ISO, és te csomagoltad ki a kép kedvéért? Vagy ezeket így szedted le? Ha így, akkor Nero - Adatlemez Írása - és betallózod azt a mappát amiben ezek vannak. Ha ISO, akkor Mentések - Elmentett CD/DVD képfájl kiírása.
2010. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nemtom :D így töltöttem le :D

Iso-t én is tok írni :D amugy de ezt nem vágom :D

Szerinted ez talán jó ? : [link]

2010. jún. 13. 12:52
 6/12 A kérdező kommentje:
amugy .rar ban volt de most a nero rakot neki egy olyan ikont vagy mit :D h egy cd! ilyent : [link]
2010. jún. 13. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:
jajdejó, mégegy fasza feltöltés ezek szerint. :P Azt az ikont próbáld betallózni a Neronak, mintha ISO-t írnál. :) A mérete alapján az egy képfájl, vagy mi. :P Nekem sose csinált ilyet. :P
2010. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nemtomd írja :'DDDD
2010. jún. 13. 13:08
 9/12 A kérdező kommentje:
*nem tudom de írja.!
2010. jún. 13. 13:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, majdcsak lesz belőle valami :D
2010. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!