Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP-t hogyan tudok ki irni...

XP-t hogyan tudok ki irni mappából hogy be bootoljon?

Figyelt kérdés
Tehát úgy csináltam hogy total commanderel egy mappába másoltam a fájlokat,de a sok ilyen winrar,meg nero,meg régi firefox,és felesleges progit azt kihagytam.Tehát ennek a mappáját,amit külön telepit fel a rendszer.Adat cd-be ha ki irom akkor nem fog be bootolni?
2018. máj. 18. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem fog. Sőt települni sem fog magától mert ahhoz is egy progi kéne de nem is igazán értem, hogy mit szeretnél...
2018. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor isoba hogy tudom berakni a mappát? A program az benne van a mappába elvileg,nem de?
2018. máj. 18. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tessék?:)


Na jó..

Talán ezt szeretnéd?

Lementeni egy XP-s gép tartalmát kompletten rendszerrel együtt ISO-ba, hogy aztán az pl: virtuális gépként bootolható formában induljon?

2018. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha ISO-ba rakod attól még nem lesz bootolható.


Ez talán segít: https://www.youtube.com/watch?v=Hgp6DFqatag

2018. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom elöröl. Van egy spéci Winter nevü xp telepitöm amivel tökéletesen megvagyok elégedve,csak van benne 1.30gb felesleges régi kiegészitő programok,amiket nem fogok fel telepiteni,és feleslegesen van ott,igy azt a mappát ki akarom törölni,és igy akkor lessz egy kisebb gb-nyi xp telepitöm amibe nincsenek felesleges programook. Már felmásoltam egy mappába az egészet,az 1.30gb felesleges progik nélkül.
2018. máj. 18. 10:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Ott a linkben az eljárás menete. Az viszont hogy programokat törölsz belőle de a telepítő ugye telepíteni akarja de nem fogja megtalálni és ezért le fog-e állni a telepítés menete, nem tudom.
2018. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont egy ilyen WBI creator kell nekem,azt hiszem innen le is tudom tölteni: [link]
2018. máj. 18. 10:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, a videóban írja hogy alul ott a link is.
2018. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Videon látom hogy csinálja,de nekem nem müködik.
2018. máj. 18. 11:05
 10/13 A kérdező kommentje:
Hibát ir ki nekem
2018. máj. 18. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!