Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 (Lenovo legion laptop)...

Win 10 (Lenovo legion laptop) frissítés után összeomlott. Valaki valami segítséget tud?

Figyelt kérdés
Teljes káosz, semmi nem működik. Nagy ritkán be tudok jelentkezni (azt is fél óra töltés után) de SEMMI nem működik, fekete képernyő az asztalon, csak a lomtár ikon van kinn de arra se lehet rákattintani. Start menüre nem reagál, semmi beállítást nem érek el, ctrl+alt+delete után se tudok semmit, a fájlkezelő konkrétan azt írja hogy az égvilágon nem fut semmi, és még az "új feladat indítása" lehetőség is eltűnt. Teljesen tehetetlen vagyok. Ujraindításnál behoz valami hibajavítót, meg rendszer-visszaállítót, de EGYIK SE MŰKÖDIK, MINDET VÉGIKPRÓBÁLGATTAM VAGY 20X. Próbálok csökkentett módba belépni, de se F8-al, se F4-el, se F5-el nem reagál semmire. Minden segítség amit olvasok, olyan panelekre küld amik nekem nem is léteznek. Például valahol írták hogy alaphelyzetbe kell állítani a gépet, nekem nincs is olyan lehetőségem. Hogy tudok pédául csökkentett módba belépni egyáltalán? Mit tudok tenni? Életemben több tucat gépet telepítettem már újra, de itt most tehetetlen vagyok. A windows 10 minden próbálkozásomnak ellenáll. Olyan ideges vagyok hogy mindjárt széttöröm az egészet. Utolsó mocskos windows 10 a kötelező frissítéseivel...

2018. máj. 21. 00:07
 1/7 belapus ***** válasza:

A használati utasítás szerint ott van még a Novo gomb.

Állj át FreeDOSra és megszabadulsz az "Utolsó mocskos windows 10 a kötelező frissítéseivel..." problémától.

2018. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden új Lenovo pocsék, főleg az Ideapadok.

Ha ez egy új laptop, irány a szervíz, mert ennek valószínűleg hardveres hiba az oka.

2018. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BIOS hiba, alaplap hiba stb.
2018. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem volt amíg a frissítés nem cseszte el. 47%-nál lefagyott a frissítés, és onnantól teljes csőd
2018. máj. 21. 13:25
 5/7 anonim válasza:

Ugyanez volt a problémám, amit leírtál, a frissítés után semmi nem működött. Sokszori újraindítás után sikerült eljutnom odáig, hogy az fontosabb dolgokat egy pendrivera ki tudjam menteni, de akkor sem működött semmi más.


Én a windows 10 újrarakásával oldottam meg a problémát, habár így minden törlődött a laptopról, de legalább nem a fekete képernyőt bámulom.

2018. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rokon vett egy Lenovo Ideapadot, három hónapig semmi gondja nem volt, bár lassú volt a Windows10 rajta. Aztán jött egy nagy frissités és kinyirta a laptopot, a merevlemezt is. NEM vírus, hanem redmondi frissités. Szervíz, újratelepítés, minden adat elveszett. Nekem ez a sz* nem kell, maradok a Windows7-nél, az megbízható rendszer. És nekem ez a laptop munkaeszköz. És nem kell INTEL-es gép, azokkal már megint proci bajok vannak, ez AMD-s.
2018. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Avast akad össze a Windows10 frissitésével...

[link]

2018. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!