Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs az instagram...

Miért nincs az instagram profilomnak szavazás funkciója?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hogyan kell csinálni, és hogy csak story-nál működik és a stickerseknél kellene , hogy megtaláljam "poll" vagy "szavazás" címen.

De nincs ott.


Új profil létrehozása esetén elérhető arra a profilra a funkció, tehát az accountommal lesz a hiba és nem az applikációval.

Több készüléken próbáltam, és ezt is próbáltam (elvileg csak IOS-en működik):


"

I solved it. So, I was trying the option of turning off wifi but it wasn’t working for me. I realized that most people had multiple accounts. In my case I only had 1 account and it didn’t have polls. Here’s the step by step of how I solved it. 1. Created a new instagram account. Didn’t add any friends or anything. Just skip everything until you get to the home screen. 2. From the new account. Go to the create a story. Take a picture. Pick the poll sticker. Create a poll. Post it completely to your story. 3. Turn on airplane mode. 4. Switch to your account without polls. Go to create a story. Select or take a picture. Go to stickers. Swipe left to recently used and the poll sticker should appear there. It did not appear on the main sticker screen for me. 5. Post the story still on airplane mode. 6. Turn off airplane mode. 7. Your story with the poll will show up and you should still have the poll sticker in the recently used stickers.

Good Luck! It took me a while to figure out but finally a solution!!

"

Összességében keresem a megoldást a problémámra, hiszen emiatt nem fogok fiókot váltani.Nem emlékszek hogy a fiókomra vonatkozó beállításoknál bármit is elrontottam volna.



2018. máj. 23. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Senki?
2018. aug. 21. 22:26
 2/6 anonim válasza:
Éreklődnék hogy megoldott e? mert nekem is hasonló a problémám
2018. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
2018. okt. 5. 17:10
 4/6 anonim válasza:
Nekem sem funkcionál.
2018. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nekem is ugyan ez a problémám.:(
2018. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érthetetlen, de több mint egy év után megoldódott. Letoroltem és feltelepitettem az alkalmazást (más okok miatt) és meg jelentek a funkciók. Nem én voltam hülye, hiszen folyamatosan frissítettem, meg egy másik profilon elérhetőek voltak, tehát valószínűleg kijavították a hibát.
2019. márc. 8. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!