Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a jobb:...

Garage2003 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb: Far Cry 3 vagy a PES15? Melyiket lenne értelmesebb telepíteni?

Figyelt kérdés
Game. Melyik legyen?

2015. jún. 29. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy játékok semmiben nem hasonlítanak
2015. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
haver a drog az rossz.. azt amelyikre van pénzed megvenni:) amúgy tényleg semmi közös nincs bennük szerinted melyik a jobb egy kenyérpirító vagy egy csomag háztartási keksz?
2015. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha szereted a lövöldözős, lopakodós játékokat, ahol egy nyitott területet járhatsz be, akkor far cry 3, de abban felejtős a multiplayer (mert semmirevaló), de ha inkább ugyan azt a helyszínt választod, ahol csak annyi a külömbség , hogy az ellenfélnek mindig más meze és neve van, akkor Pes15, ott viszont haverokkal jól el lehet szórakozni ha egymás ellen játszatok a gép elleni mérkőzéseknek szerintem semmi értelme, mert egyszer kitanulod és végigvered az összes csapatot, de ha élő személy elle játszol, akkor van kihívás.
2015. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi a különbség! :D Hanem azt, hogy szerintetek melyik a jobb játék?
2015. júl. 1. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a far cry jobb, én nem szeretem a focis játékokat
2015. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a fa.. az, hogy melyik jobb ?

Semmi nem egyezik a 2 játékban ! Remélem csak viccnek szántad a kérdésed !!

2015. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem viccnek!:) És leírtam, hogy nem az volt a kérdés, hogy mi egyezik bennük, hanem, hogy melyiket tartjátok jobbnak! Ha nincs annyi eszed, hogy ezt felfogd, akkor inkább maradj csendben!:D
2015. júl. 19. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:
ha neked nincs annyi eszed hogy 2 dolgot ami semmiben nem hasonlít azt NEM lehet összehasonlítani akkor szerintem ne tegyél fel kérdéseket főleg ne itt..
2015. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pes15!! far cry 3 single is unalmas szerintem egy idő után egy hangú a történet no meg azért nem érdemes eredetibe meg venni.
2015. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!