Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Portable Windows 10-et honnan...

Portable Windows 10-et honnan tudnék beszerezni?

Figyelt kérdés

Adatmentésre kéne, ha bexarik a Windows, meg esetleg neteznék is róla melóhelyen praktikus lenne, hogy csak beteszek egy lemezt és róla fut a rendszer, így semmi nyomot nem hagynék a gépen..:)

Régebben volt ilyenem, de véletlen ráültem és eltört a lemez.



2018. máj. 26. 00:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Talán nem is a portable a jó kifejezés.. Igazából olyan LiveDVD félére gondolnék.
2018. máj. 26. 01:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van 32GB-os pendrive-od, akkor ott a Windows To Go. Mondanék neked másik lehetőséget is, de az másik rendszer.
2018. máj. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Windows usb stick edition. Pendrivera is lehet. Torrent oldalakon találsz,(pl torrenteval) én próbáltam winxp-vel (nem nagyon sikerült..). de ennél a biosban kell bíbelődni az elsődleges meghajtóval meg fat32-be kell formázni a pendriveot stb. Youtubeon van egy csomó tutorial hozzá. Neked hátha összejön...
2018. máj. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hivatalos Live Windows, a takolt szarokat en hanyagolnam. Adatmentesre jo a Linux, lehet futtatni pendriverol
2018. máj. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Robivosi ***** válasza:

Én a DLCboot-ot használom. Hasonló a Hiren's Boot-hoz de ebben van Win10 32 és 64 bites változat is.


[link]

2018. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én win10PESE-t használok Azt teszel bele amit akarsz és megy USB-ről. Én adatmentéskor használom csak...


[link]

2018. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!