Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blenderben nem lehet valahogy...

Blenderben nem lehet valahogy "vissztölteni" egy előző állást?

Figyelt kérdés

Nem mentettet, hanem mintha ctrl+z-t nyomnék, tehát még nem zártam be a programot azóta. Nincs valami olyasmi, mint a photoshopban a history?

Az a helyzet, hogy mikor ctrl+c-vel másolni akartam egy lámpát, valamit félrenyomhattam, és a "szobor", hirtelen átváltozott és ilyen leegyszerűsödött formákból állt, majd ijedtemben visszavonogattam, erre nem úgy vonta vissza, hogy olyan lett a szobrom, mint előtte, hanem visszaállt az alaphelyzetre (ahogy megnyitottam), és akárhogy nyomom a ctrl+shift+z-t, nem hajlandó újracsinálni. Menthetetlen?

Köszi a tanácsokat előre is.



2018. jún. 3. 21:44
 1/10 tabaki ***** válasza:

Kísérletezhetsz azzal, hogy egy másik példányban megnyitod a programot, aztán File → Recover Auto Save...

Kicsi rá az esély, de hátha szerencséd lesz, és valamennyit visszakapsz belőle.

2018. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült, de köszi a választ! Beletörődöm :)
2018. jún. 3. 23:55
 3/10 tabaki ***** válasza:
Valószínűleg nincs is mit tenni. A leírtak alapján nem tudtam reprodukálni a problémát, gyanús, hogy valami bugba futottál bele. Megpróbálhatod feltenni valahová a fájlt, hátha belenézve észreveszünk valamit, de túl sok reményt nem fűzök hozzá.
2018. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de már bezártam. :/ Mentek a zöldek.
2018. jún. 4. 00:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Hoppá, úgy látszik, mégis van egy mentett fájl közvetlen a gebasz utánról. Illetve alatta mutat egy copybuffer.blent nevű fájlt (recover auto svae-nél nézem, ezeket nem én mentettem)
2018. jún. 4. 00:18
 6/10 A kérdező kommentje:
*save, blend
2018. jún. 4. 00:18
 7/10 tabaki ***** válasza:
Én most már reggelig csak alszom, de egyébként szívesen megnézném.
2018. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oks, elküldöm, jó éjszakát/reggelt.
2018. jún. 4. 00:42
 9/10 tabaki ***** válasza:
Hát, a fájlodban sajnos nem találtam semmiféle témába vágó rejtett lehetőséget, vagy akár csak furcsaságot. Egy kezdeti stádiumban lévő fej-alapforma, annyi van benne, amennyit mutat.
2018. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, hogy megnézted.
2018. jún. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!