Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul el bekapcsolásnál...

Miért indul el bekapcsolásnál a BIOS?

Figyelt kérdés

Üdv!


Minden bekapcsolásnál és újraindításnál elindul magától minden gombnyomás nélkül a BIOS. Nem ír ki semmiféle hibát és rákattintok a Save&Exit-re akkor normálisan betölt a Windows. De amúgy mindig előjön. Nem tudom miért. Elég idegesítő és zavaró.

Azt megfigyeltem hogy ha pár napig nincs bekapcsolva a gép akkor nem jön elő magától. De ha mindennap be van kapcsolva akkor igen. Mindennap is csak este, de akkor intenzíven megy kb 3-4 órát. Mit tudok tenni ? Hogy tudnám megcsinálni hogy ne induljon el mindig? Előre is köszi!



2018. jún. 20. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az alaplapod? Ha régi, akkor elsősorban kicserélném az elemet egy újra. Ha új, akkor is kicserélném. Láttam már olyat, hogy viszonylag új alaplapban lemerült az elem.
2018. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tavaly májusban vettem.

Egy ASUS H110M-C.

i5-6500 van mellette gyári hűtővel.

Továbbá 16 gb ram

700 W be quiet! táp

1 TB seagate

3 TB seagate

gtx 1060

2018. jún. 20. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!