Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám véglegesen...

Hogyan tudnám véglegesen kitörölni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a leptopomra egy játékot de már meguntam és ki szeretném törölni mivel kezdő vagyok elég csak a törlésre és a lomtár ürítésre kattintanom vagy más,hogyan kell?

2018. jún. 27. 12:40
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Nem, ha jót akarsz, revouninstaller a program, legjobb eltávolító! Azonban van olyan játék, ami nem úgy települ hogy a listába van, akkor elég a törlés is.
2018. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően a vezérlőpult/"programok telepítése és törlése" menüpont alól tudod letörölni a programokat, a neve oprendszerenként változhat. Ha simán csak kitörlöd a mappát, (egyszerűen mondva) rengeteg dolog marad a gépen.


Ha mindezek után marad valami szemét a gépen én a CCleanert ajánlanám rá.


Uninstallálásra használjuk már a gyári beépített eszközt, ki tudja milyen "mókát" töltesz le még az ilyen noname uninstaller programokkal együtt.

2018. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
2-eske... ekkora marhaságot nem kéne állítani, a revo az az egyik ha nem a legelterjedtebb eltávolító. Mindent, bejegyzést, mappát 99%-osan uninstallál, és a hivatalos honlapjáról teljesen biztonságosan letölthető!!! Máskor kutakodj, mielőtt állítasz valamit.:)
2018. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves "DJ" "Imipapa":


Pont az ilyen embereknek találták ki ezeket a sz@rokat.

Vedd meg belőle a prót is, hátha szükséged lesz a (windowsba beépített) hasznos plusz fícsörökre is.

A kedvedért felmentem a hivatalos weboldalára, a McAfee secure pecséttel pont eleget láttam.


Ha nem mókolt cumót raksz a gépre, ritkán hagy bármit is maga után egy program szabályos uninstall után (a módosítiott/hozzáadott registryket is visszaállítja általában).

2018. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!