Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova tűnt a mappám? Többi lent

Hova tűnt a mappám? Többi lent

Figyelt kérdés
Valahogy eltűnt a mappám egy pillanat volt az egész, véletlen volt, másra figyeltem de a jobb kezem az egeren maradt, és két klikk egy mappára és felszívódott, eltűnt beírtam a fájl keresőbe és semmi találat akkor biztos lomtárban van üres volt, kivágás volt vagy mi ? nem emlékszem hogy jobb vagy balt nyomtam, de egyszerűen eltűnt valami gyors törlés lehetett ? mert szerintem egy kb 1800 fájlos mappát ilyen gyorsan sosem töröl, gyors áthelyezés volt valahová ? elég hirtelen volt az egész :(

2018. jún. 28. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem húztad bele egy másik mappába véletlenül?
2018. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem mást azóta nem töröltél, mert ha nem, akkor Win10 alatt jobb gombbal vissza tudod vonni a törlést. Akárhol nyomhatod, ott lesz, hogy törlés visszavonása. Ha nincs a lomtárban, akkor az csak úgy lehetséges, hogy "shift + delete"-et nyomtál, de az véletlen elég nehéz, és még utána meg kellett erősíteni is a végleges törlést. Ha lomtárba ment, akkor próbáld rendezni, lehet csak nem vetted észre.
2018. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem húztam másik mappába
2018. jún. 28. 21:33
 4/7 A kérdező kommentje:
2. a lomtárba nem volt, alaposan átnéztem
2018. jún. 28. 21:37
 5/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszi, megvan ! belerakta egy másik mappába nem az egész mappát hanem a fájlokat -,- kicsit furcsa volt hogy több fájl van az alatti mappába és köszönöm a válaszokat !
2018. jún. 28. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A mappába rakást is vissza lehet vonni ctrl+Z vel. (Én nem értek hozzá.)
2018. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy meglett :D.
2018. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!