Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel táblázat miért nem...

Excel táblázat miért nem menti el a beállításokat?

Figyelt kérdés

Az excel valamiért alapból más beállításokkal dolgozik, mint amit szeretnék, ez a frissítések után maradt így, és nem tudok rájönni hogy hogyan kéne elmentenem a beállításokat.


Az alábbi képen nekem mindig bepipálva jön be a "Sor-és oszlopazonosítókkal" ezt manuálisan minden egyes nyomtatásnál ki kell szednem, és helyette be kell pipálnom a "Cellarácsokkal"-t.


Minden egyes fájlnál ezt elég rossz megcsinálni, eddig nem volt vele gondom, alapbeállítás volt és simán a nyomtatás gombbal dolgoztam, nem kellett folyton beállítgatnom.


[link]



2018. júl. 3. 08:44
 1/3 anonim válasza:
Miután kiválasztottad amit akartál, kattints lent az egyebek gombra (a mégse gomb felett), és ott lesz lent a bal sarokban egy négyzet "Mindig a jelenlegi beállításokkal nyomtasson" felirattal. Szerintem azt jelöld be, aztán okézd le, és akkor úgy marad.
2018. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán itt találsz választ.


[link]

2018. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az egyebek gombnál nincsen ilyen beállítás. :/
2018. júl. 5. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!