Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elromlott a HDD (merevlemez)...

Elromlott a HDD (merevlemez) amin voltak a programjaim. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Maguk a programok és az adatok nem érdekelnek, de az a HDD 2 partícióra volt osztva. A D és E.

Ugye van SSD-m, ami a C partició, és amin van az OS-em is.

De a programjaimmal, játékokkal, filmekkel nem akartam terhelni az SSD-t ezért azt mind a HDD-re raktam, ami meghibázásodott és az miatt nem is indult a gép.

Kivettük a HDD-t, egyből elindult.


Mint má említettem, nem kellenek az adataim róla, csupán egy dolog zavar:

minden alkalmazás és játék ami telepítve volt, a gép szerint fent van, de úgy a path (útvonal) nem helyes, mert a D-n keresi, ami értelmezszerűen jelenleg nem is létezik.


Letörölni nem tudom, módosítani nem tudom, a hibaüzenet mindig ugyan az: nem található a D meghajtó.


És bármit akarok feltenni a régi programjaim/játékaim közül, nem engedi, mert szerinte ,,már fent van", de letörölni sem tudom a fent említett hibaüzenet miatt.


Mit tudok tenni ?



2018. júl. 7. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Újratelepíted a windowst.
2018. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, erre már én is rájöttem.

Inkább egy ezen kívüli terv érdekelne...

2018. júl. 7. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Win10 esetében van a gépházban visszaállítás, hasonló mint az újratelepítés.
2018. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!