Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen elfutna a Left 4 Dead és...

Ezen elfutna a Left 4 Dead és a Far Cry?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot, aminek icore i3-as processzora van, és 1 GB-s a videókártyája. Elfutna rajta ez a két játék vagy legalább az egyik?

2018. júl. 7. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd már, hogy pontosan milyen laptop, mert ez így nagyon kevés információ (és az is kevés, hogy HP vagy DELL, én egy típusszámot szeretnék).
2018. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Asus x555L a típusa :) :)
2018. júl. 7. 20:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán elfutna mindkettő.
2018. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oh, de szuper! Köszönöm szépen a segítséget!
2018. júl. 7. 21:26
 5/11 A kérdező kommentje:
És esetleg egy Sims 3 még pluszba? Vagy az sok lenne? Nem szeretném leterhelni!
2018. júl. 7. 21:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Leszedtem egyet, ISO fájl, és kiírta, h változásokat akár végrehajtani a gépben. Nem lesz baja a laptopnak így?
2018. júl. 8. 08:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jó helyről töltötted le, nem hiszem.

Egyébként ott a gepigeny.hu, bepötyögöd neki a konfigodat és kiírja, hogy jó-e a géped hozzá.

2018. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nCoreròl töltöttem le
2018. júl. 8. 11:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Vagy kell még hozzá valami esetleg? Múltkor telepítettem egy Far Cryt, de nem indult el.
2018. aug. 5. 11:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha kalózkodsz:

1) Letöltöd

2) Mount-olod az iso fájlt vagy szimplán telepíted (attól függ, milyen verziót szedsz le)

3)Ha kér telepítés közben plusz programokat, amik nincsenek meg (teszem azt directx), akkor azt is felrakod. Ha több iso fájl van (több CD-re bontva) akkor mikor leáll a telepítő és kéri a következő CD-t, ugyanarra a virtuális meghajtóra mount-olod a következő iso fájlt (meg lesz jelölve melyik hányadik CD1-2-3-4 stb, valahogy úgy)

4) Ha nem indul a játék, keress az iso fájlban crack mappát és crack-eld a játékot. Ha nincs külön ilyen mappa, keress a neten hozzá crack-et és crack-eld.

5) Végeztél, mehet a játék.


A mount-oláshoz Daemon Tools-t használnak sokan, jó program.

2018. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!