Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy eredeti Windows 7-em, amely korábban futott a gépemen. A Windows 10 ingyenes frissítési időszakában beszereztem a windows 10-et. Egy probléma miatt a napokban tisztán újratelepítettem a windowst a 7-es verzióra biosból cd-vel. Miután újratelepült a windows 7, letöltöttema windows 10 telepítőjét, viszont amikor elkezdtem telepíteni, kérte a termékkulcsot, viszont olyanom Windows 10-hez nincs mert még az ingyenes időszakban szereztem be, tehát nem dobozos, nincs hozzá kód. Mi ilyenkor a teendő?

2018. júl. 7. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kattints arra, hogy "Nincs termékkulcsom", mert utána majd automatikusan fogja érzékelni a gépedet és aktiválódik.
2018. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs ilyen lehetőség, csak a kódot engedi beírni, nincs más.
2018. júl. 7. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Windows 7 termékkulcsát kell beírni.
2018. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!