Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet eltüntetni?

Hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a hitfilm express szerkesztő programot. Szerkesztettem egy videót, de exportálni már nem tudtam mert felugrott egy ablak ami valami olyasmit írt, hogy nem található egy videóban lévő elem. És ezt a felugró ablakot sehogy sem tudom eltüntetni. Nem történik semmi ha rá kattintok az x-re. Már sokszor ki-be kapcsoltam a gépet, de még mindig ott az ablak. A programból ki tudok lépni de az ablak ott marad. És ha megnyitok egy másik programot, akkor is ott marad felette és kb egyharmad képernyőt kitakarja. Mit csináljak? Hogyan lehet eltüntetni?

2018. júl. 30. 21:01
 1/5 anonim válasza:
Feladatkezelőben zárd be!
2018. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az én gépemen nincs olyan
2018. júl. 30. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden windows-os gépen van feladatkezelő. Tálcán jobb gomb kattintás és az előugró menüben kattintasz a "Feladatkezelő indítása" menüpontra.

Vagy nem windows van a gépeden?

2018. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:
72%

Klassz, ahogyan megannyi praktikusan megválasztott címkével behatárolod a témakört:

„express, szerkesztés, laptop, számítógép, elektronika, informatika, informatikus”

Ha másnak is gondja támad egy ablak bezárásával, ezek nyomán biztosan ide fog találni. Hasznos lett volna még: világegyetem, akármi, kérdések.


Mégis, miféle elemet nem talál? Nem töröltél, vagy mozgattál el semmit a nyersanyagból? Nem zavarhat be esetleg ékezet valamelyik fájl elérési útjában? Ez a „valami olyasmit írt” nem túl pontos hibaismertető ahhoz képest, hogy az ablak az arcodba van nyomva, és meg sem tudsz szabadulni tőle.

2018. júl. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem winows-os a gép macOS van rajta
2018. aug. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!