Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a gépemnek,...

Mi lehet a baja a gépemnek, hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés
A probléma napi 1x esetleg 2x fordul elő!Nos az első eset hogy a gép semmi kérdezés nélkül ujraindul,,valamikor pedig lefagy a gép és az egér a billentyűzet semmi nem működik!Általában mikor így lefagy a képernyőn egy részen a kép más színű lesz?valószínüleg a videókártya?én még a vinchesterre is gondolok?szerintetek?
2010. jún. 19. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem régebb a tápegység fagyasztotta le állandóan a gépet :S
2010. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tápegység. 90%.
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet táp vidikari meleg... szét kellene szedni és próbálni másik táppal, vidikarival :)
2010. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elösször is takarítsd ki.És nézd meg Everest-tel a hőfokokat.Mert az újraindulást.Azt a processzor túlmelegedése is okozhatja.
2010. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
végülis,,néha nem kapcsol be mert azt irja ki a videókártya erősítőkábele nincs bedúgva,,,közben be van,,de ha emgmozgatom akkor meg jó:/
2010. jún. 20. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

erősítőkábel :D


Amúgy nem tápkábelre gondolsz (power cable/cord/wire/etc.)?


Nézd meg, hogy ad-e le feszültséget a tápegységed (multiméterrel mérd ki a leadott feszültséget, piros:+5V, sárga:+12V, fekete: 0V.). Az is lehet, hogy kicsi a teljesítménye. Külön tápegységes vidkarihoz ma olyan 450W-tól kell számolni.

2010. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erősítő kábelt egyértelműen a tápkábelre értem!:D Tápcsere megvolt és már nincs probléma vele!Hála égnek!
2010. júl. 5. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!