Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik fájlmappában nem működik az XnView?

Figyelt kérdés

A Windows képnézegetőnek is van egy hibája, ami arra hasonlít, hogy "nem tudja megnyitni, mert egy másik programban szerkesztik". (Ez csak az új gépemen jelent meg, előzőn nem volt.)

Ez az idegesítő tényező miatt váltottam az XnView-ra, ám van egy mappa, amiben beállítom hogy az legyen az alap képnéző, erre azt mondja "hiba a >mappa neve< megnyitása során". (Másik mappában működik, nem értem.)


Mi lehet a hiba, vagy tudtok ajánlani normális képnézőt W7-re?



2018. aug. 14. 10:09
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom konkrétan miért csinálja ezt, lehet valami jogosultsági dolog el van állítva a Windowsodba.


Én az IrfanView -t használom kb. az ezredforduló óta. Van hozzá magyarítás és már van 64-bites verziója is.

2018. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az is megvan mert az a másik ami jó képnéző. Csakhogy megint más mappákba az is ezt csinálja. Hogy egyáltalán nem képes megnyitni egy képet, csak amelyiket ő is akarja.
2018. aug. 14. 10:27
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg a mappanevet megváltoztatni, hosszú "Ő, Ű" nélkül. Nekem angol Windowsom van magyar nyelvi csomaggal magyarítva, és nálam ez a hiba...
2018. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, úgy tűnik megoldódott!
2018. szept. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!