Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Windowst használtok?...

Milyen Windowst használtok? Miért az a Windowst használjátok?

Figyelt kérdés

Jövőhéten rakom újra a gépet, rakom fel a Windows 8.1-t, mert a Win10 frissítéseit sok hibáit nem lehet bírni.


Azt halottam hogy a Win7 nem kezeli az SSD-t alapból, ezért be kell valamit állítani, hogy ne csökkentse az élettartamát. Igaz ez?



2018. aug. 26. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Windows 10 sok frissitései és hibái ? Oo


Nekem még valahogy soha sem jött elő. Egyetlen egy buildel volt baj azt is másnapra javították. Milyen hibái vannak a Win 10-nek ami előtte lévőben nem voltak ? Szerintem messze eddigi legjobb és stabilabb Windows frissíteni is havonta 1 max 2x jön egy pakk.


Win 10 > Win 7 > Win 8.1 > XP valahogy így nézne ki nálam (XP is egy sz*r volt de akkoriban korszak meghatározó volt)

2018. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Windows 10, mert semmi baja nincs.


De az közismert, hogy te nem direkt töltesz le frissítéseket és szerinted vírusirtóra sincs szükség, úgyhogy ezekből kiindulva nem is csoda ha a rendszered abnormálisan viselkedik.

2018. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Minden évben újba kell rakjam a gépet 2x.


Nem egy gépről beszélek, a családban az összes gépről.


Kék halál volt már az összes gépen, ez ciklusban csinálta egy nap 50x, még a HDD-nek is megrongálta a teljesítményét, szerencsére Windows 7 telepítés minden hibát meg oldódott, újra 100% teljesítmény is.

Meg mindennap a tálcán töltenek az ikonok.

2018. aug. 26. 12:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Elegem van a Windows 10-ből. Ez alkalmatlan a komoly munkára, játékokra, sőt tabletre készült. Ráadásul órákig képes frissitéseket töltögetni, ha közben kikapcsolom, mert nem jelzi, megsértődik és lefagy! Ott egye meg a fene a gyártójával együtt. Komoly munkára a Windows 7 és a Windows 8.1 alkalmas, ez a sz* nem.
2018. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2 éve van fenn a gépemen Windows 10 és semmi baja egyetlen egyszer nem kellett újra raknom még . Windows 8.1 már 2-3 hónap után belassult hiába volt karban tartva. Nyilván nem egy 30 éves hardverre kell ráerőltetni aminek 0 a támogatottsága és nem lesz probléma. Windows 8.1 ami tabletra készült a csempés megoldásaival, de semmi gáz szakértelem pörög itt :D Tipikusan ezek az emberek nem váltottak Windows 7-re sem , mert hát az XP milyen jó :) Windows 10 frissitést engedélyem nélkül még nem kezdeményezett ha akarom hónapokig is jegelem , de úgy látszik nálatok a Skynet önálló életre kelt :D Vagy csak szimplán nem tovább tovább tovább amire nyomni kell telepítésnél hanem lecsekkolni, hogyan állítod be a dolgokat....
2018. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4 Éves gépem van.


8 GB ram kell a Win10-nek, nekem az is van.

A 8.1 még 2 GB ramal is bőven el van, és sokkal gyorsabb még a régi gépeken is.

2018. aug. 26. 12:58
 7/17 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, a dr nő laptopján win10 van, és le fagyot neki, az asszisztensnőnek meg win7 van, semmi gondja nem volt. A laptopon a dr nőnek 5 éves se lehetett szerintem a laptopja.
2018. aug. 26. 13:05
 8/17 anonim ***** válasza:
3 éves oprendszer......ha nincs támogatottsága csak 8.1-re a gépedben lévő hardverek akkor fejre is állhatsz se fog úgy működni . de ez nem az oprendszer hibája....pláne ha AMD-s hardver van APU-val felszerelt processzorral a gépedben na azoknál legendásan rossz volt az átállás.
2018. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Gépem:



TÁP: FSP 400W HEXA



Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)



Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz



Ram: G.SKILL 8GB DDR3 1600MHz F3-1600C11S-8GNT



SSD: Adata 128 GB



Merevlemez: Toshiba 1TB



Merevlemez: WD 1TB



22x dual layer DVD író



Nagybátyám gépe:



Processzor: Intel processzor celeron E3400 2.60 GHz, 800 MHz FSB



Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2L



Ram: 4GB



Tápegység: CODEGEN 300X 300W



Merevlemez: ST360015A 60 GB (Ezen van neki a rendszer).



Merevlemez: Toshiba 1TB

2018. aug. 26. 13:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Lenovo Ideapad G505. Öt éves gép, AMD procis, világos, hogy nem ment az átállás Windows10-re. Fagyott, kékhalál, minden, amit (nem) akarok. Visszaálltam Windows7-re és ma is az fut. Semmi baja, a laptopnak sem.
2018. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!