Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért volt a Kaspersky telepít...

Miért volt a Kaspersky telepítő mappájában vírus?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a kaspersky vírusírtót ncore-ról és lefuttattam egy keresést a letöltések mappába, erre talál egy vírust a kaspersky mappájába... :)

2018. aug. 26. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván azt törést ami kiiktatja a próbaverziót. Bármilyen szoftvert töltesz le ilyen oldalról, lesz benne olyan fájlmódosítás ami kiiktatja vagy az eredetiség-ellenőrzést, vagy a próbaidőszak számlálót vagy a hivatalos szerverhez való kapcsolódást, nehogy blokkolja a készítője a tört verziót.


Ne lepődj meg, de a Kaspersky károsnak tartja azt a programot ami elintézi hogy ne kelljen megvenni a licencet, hanem ingyen használd a végtelenségig, hiszen ez megkárosítja őket.

Az már csak a bónusz, ha tényleg kártevő is van benne, aminek a kockázatát minden tört programnál viseled.

2018. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vírusírtót sose crackelj. Van ingyenes is elég sok jó, használható.

A vírusírtónak mindenhez rendszergazda hozzáférése van és ezek a tört verziók gyakran ki is használják ezt. Én is láttam barátomnál egyszer olyan tört "vírusírtót", ami több kárt okozott, mint hasznot és kriptovalutát bányászott minden cpu erőforrását.

2018. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!