Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sokan használnak még Windows...

Sokan használnak még Windows XP-t?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 11:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10: jaja nálam is 10 évig futott seed serverként, 1 éve cseréltem le egy NAS-ra. Igaz, hogy én nem neteztem vele meg semmi, illetve ugye router mögött volt, így nem tudták közvetlenül támadni. Netezésre már nem mertem volna használni.
2018. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A sok relatív kifejezés ott ahol csak 30 éves PC-k vannak mint pl a fősulimon v volt a munkahelyemen.

Igen. Mer csak ezt bírja a gép.

2018. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Robivosi ***** válasza:

#Kérdezőnek

Talán még netezni is lehetne vele egy jó tűzfal és vírusirtó program használatával, csak a vezető böngészőgyártók már nem adnak terméktámogatást hozzá. Most win7-et használok és semmiért se válnék meg tőle, mert hasonló az xp-hez, azaz jó. Sajna ennek is megszüntetik majd a támogatását, de biztos, hogy a külső szoftveresek még sokáig figyelembe veszik ezt az op. rendszert.

2018. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Amióta linuxos vagyok (több éve) XP van mellette.(a net letiltva) Amire nekem kell, tökéletesen megfelel...
2018. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Amelyik gép nem bírja a Win7-et, arra inkább egy kis igényű Linux, mint XP!

Semmi olyat nem csinálhatsz XP-n, amit egy újabb Linuxon ne lehetne.

2018. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Alex Fly ***** válasza:

@15: tévét nézni a tuneremmel, mindezt a saját távlövőjével vezérelve. És ugyanazt a szoftvert használva tv-hez, rádióhoz, teletexthez, a műsor felvételéhez és lejátszásához...

Erre a Linux nem képes.

2018. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16: viszont egy set-top-box igen. Ráadásul az nem zúg és jóval kevesebbet fogyaszt mint egy PC.
2018. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Alex Fly ***** válasza:
@17: viszont set-top boxom nincs. A gépben pedig ott figyel a tuner.
2018. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Takysoft ***** válasza:
2018. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Milyen tuner az? Mert a normálisabbak mennek Linuxon és ott van hozzá a tvtime szoftver.
2018. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!