Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a problema a sims 3-al?

Mi lehet a problema a sims 3-al?

Figyelt kérdés
Anno mar hasznaltam ezt a Complete Collection verziot, es hibatlanul mukodott evekig. Ma mar masik laptopom van, sokkal erosebb, komolyabb jatekokkal sem kuszkodik. Gondoltam egyet es par napja ujra letoltottem a Sims 3 Complete Collection-t es elindult, mukodott, de szamomra ebben a jatekban egyedi tartalmak nelkul nincs semmi elvezet, sosem jatszottam egy Sims resszel sem cc nelkul. Szoval le is toltottem egy halom modot es szokas szerint betettem oket . Na meg atirtam a nyelvi kodot hogy magyar legyen a jatek es itt jott. Hiba. Orakig tarto fekete kepernyo. Nem toltott be a jatek. Oke toroltem az egeszet, majd ujratelepitettem. Itt mar termeszetesen mindenfele modositas nelkul probaltam elinditani es kiirta a hibakodot, hogy a jatek nem indul el. Elolvastam itt minden ezzel kapcsolatos informaciot es az itt olvasott utasitasok alapjan ujratelepitettem megint. Valoszinuleg az volt a problema hogy nem toroltem ki alaposan mindenhonnan a telepitett fajlokat. Most mar harmadjara ismeteltem meg ezt mert minden alkalommal amikor egyedi tartalom kerul a mappakba a jatek tonkremegy, nem indul el egyszeruen. Kiprobaltam, a magyarositast tulelte. A modok a downloads mappaban, tulelte, de ahogy a Launcherben telepitem a modokat vege. Vagy hibakodot ir ki vagy csak fekete kepernyo, es nincs tovabb. Jart igy barki? Vagy valaki aki nagyon okos esbert ehhez legyszi tudna segiteni? Mostmar nagyon nagyon idegesit, hogy nem sikerul mar ket napja megoldani ezt a problemat. Elore is nagyon nagyon koszonok barmklyen nemu segitseget!! Millio puszi erte!!! 🐰🐰🐰🐰

#Sims #simsdownloads #simscc #simsegyeditartalom #simshelp
2018. szept. 12. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2018. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira tudtam ✌️... Segiteni nem, de itelkezni persze barki tud. Ha ennyire izgat, a mai napig meg van a sims 2 teljes kollekciom eredeti lemezeken, a Sims 4-em minden darabjaert fizettem, de amugy senkinek semmi koze ehhez, nem az volt a kerdes, hogy mit gondolsz a letoltott jatekokrol. :)

Hanem, hogy tudsz-e megoldast a problemamra.

Azt gondolom hogy a mai vilagban ez mar egyaltalan nem nagy dolog, hogy valaki letoltott jatekokkal jatszik.

2018. szept. 13. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a többit megvetted, de pont a lopottal akarsz játszani. Hogyne.
2018. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan semmi kozod hozza, igaz? A kerdesemre nem tudsz valaszolni, de itt rontani a levegot igen, szoval ha valami nem tetszik akkor viszlat, nem velemenyt kertem hanem megoldast. En nem ertem hogy ha valakit frusztral valami miert fecserli az idejet arra hogy a nyilvanvaloan vele nem egy nezeten levore parazolja az idejet. Minek foglalkozol velem, ha nem tetszik amit csinalok? Ezt sose fogom megerteni. En se valaszolgatok es fejezem ki a rosszallasom egy olyan kerdes alatt aminek a tartalmaval nem ertek egyet es segiteni sem tudok.Simizd meg a vallad, es foglalkozz magaddal, mert en segitseget kertem nem velemenyt. Koszipuszi
2018. szept. 13. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Az külön vicces, hogy a tolvajnak áll feljebb.
2018. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az kulon vicces hogy te meg mindig velem foglalkozol 😂😂😂😂... De hogy boldogsagban zard a napod elengdtem, letoroltem, nem szenvedek vele tovabb....
2018. szept. 15. 00:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, Have fun.
2018. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!