Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf szerkesztő windows 7-re?

Pdf szerkesztő windows 7-re?

Figyelt kérdés

Acrobat Readerer DC -m van. de csak olvasa a pdf-eket. Nem lehet vele szerkeszteni új pdf -eket.Azt írja ki h nem támogatja a windows 7 rendszereket.

Tudna valaki egy jó pdf készítő programot amivel tudnék csinálni új pdf-eket? Ami windows 7 alatt is megy és magyarúl van?

Köszi. (regényféléket írok és egy honlapkészítése miatt is csinálgatnék pdf irományokat)

Köszi.



#pdfkészítő
2018. szept. 18. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy feltünt e de a nevében is benne van "olvasó"

Neked Adobe Acrobat Pro DC kell de az fizetős.

nem tudom neked mennyire ismerős a google?

Szoktad használni keresésre?

- már csak azért mert erre találták ki

Na, hajrá

2018. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bár a Foxit reader, de úgy tudom van kiegészítője, mely szerkesztés lehetővé teszi.
2018. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A PDF szerkesztő programok arra valók, hogy a már elkészített PDF állományt utólag szerkeszd velük, annak ellenére is, hogy a PDF alapvetően nem szerkesztésre van kitalálva (egész más a fájlformátuma, mint pl. egy doc fájlé). Tehát PDF szerkesztőben hosszabb szöveget írni nem nyerő ötlet, nem arra való. A PDF a végső formátum, azaz nem ezt szerkeszted, hanem miután elkészültél az irományoddal, a végeredményt exportálod PDF-be. Erre tökéletesen alkalmas a Word (diákverziót ajánlom), a Word Online (ingyenes), a Google Docs (ingyenes), a LibreOffice (ingyenes), a WPS Office (van belőle ingyenes változat), de ha telepítesz egy PDF nyomtatót (pl. CutePDF Writer - ingyenes), akkor gyakorlatilag bármelyik programmal tudsz PDF dokumentumot készíteni, amelyik tud nyomtatni (pl. Wordpad), bár ez nem a legjobb megoldás, mert az így készült dokumentum tartalma nem lesz kereshető.
2018. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"regényféléket írok"

Akkor ha azt szövegszerkesztőt - például LibreOffice/Open Office Writer ( [link] ), Office 2007 Word ( [link] ) vagy annál újabb ( [link] ) - teszed, akkor tudsz belőle exportálni.


Ha bármilyen programból szeretnéd, akkor valamilyen virtuális PDF-nyomtató program javasolt . például a PromoPDF:

[link]

2018. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

T0ba: a CutePDF-fel - és sok más hasonló PDF-nyomtatóval - érdemes vigyázni: felesleges eszköztárat ajánl fel telepítésre:

[link]

2018. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5


Igen, erre figyelni kell.

2018. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sima szövegszerkesztőt lehet használni, LibreOffice Writer szerintem gond nélkül tud exportálni PDF-be, de ha mégsem, akkor a PDF nyomtató telepítése a megoldás.


DoPDF sokmindenkinél bevált, bár az új változatához kell egy friss .net keretrendszert is telepíteni...

2018. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

a Doppdf-et próbáltam ki pont. Hát feleslegesen rakott rá három programot és nem működött az a plussz három. azt tudom h közte volt valamijen vírusírtó. ráadásúl angol volt. ezután raktam ki a kérdést. mert nem akartam feleslegesen megint letölteni, telepíteni, kipróbálni és törölni.

köszi a válaszokat.

2018. szept. 18. 18:50
 9/15 tabaki ***** válasza:

„regényféléket írok”


Érdemes lenne kiadványszerkesztővel is próbálkoznod, ajánlom például az ingyenes Scribust. Egy kissé más a logikája, mint a szövegszerkesztőké, de nem túl bonyolult -- én például szívesebben használom, mint azokat, kényelmesebbnek és precízebbnek találom az oldal megtervezését. PDF-be is exportál. Igényes szöveget (és többek közt PDF-et) érhetnél el a TeX/LaTeX szövegformázó rendszerrel is, de az már a programozáshoz hasonló pepecselést igényel, kevés embernek fekszik.

2018. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez a Sribus majdnem jó. az a baj h bonyolultabb szöveget írni bele. Na és az h nem használható a különféle betűstílus.

De még próbálkozok vele.

Köszi a tippet!

2018. szept. 20. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!