Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az angol nyelvű PC játékokat...

Az angol nyelvű PC játékokat milyen szoftverrel lehet dekódolni? Magyarítani akarom, de a nyelvi fájlokat nem tudom szerkeszteni, tudtok olyan programokat melyekkel megtehetem?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs egységes megoldás, minden játék másféle módon készül. Van amiből vissza sem lehet fejteni a feliratozást, vagy ha ki is nyerhető akkor nincs rá módszer amivel úgy vissza lehet a fájlok közé helyezni hogy az működjön majd elindítás után. Nem csak azért nincsenek feliratok egyes játékokhoz, mert nem csinálta meg senki, hanem mert nem lehet megcsinálni.

Ezt minden egyes játéknál úgy kell kezdeni hogy megnézed, rákeresel hogy szerkeszthetőek-e a fájlok, és hogyan. Ha valaki más már lefordította más nyelvre, esetleg valamilyen fórumon vagy közösségben ezt leírják. Univerzális megoldás nincs.

2018. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gamestar válasza:

Tudom ajánlani a magyarítási portált.


[link]

2022. júl. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!