Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges szerkesztett jpeg...

Pinkpancser kérdése:

Lehetséges szerkesztett jpeg kép visszaállítása?

Figyelt kérdés
Van néhány régi képem ami szerkesztve volt, többnyire vágva. Ha megnyitom a képet akkor a vágott képet látom, de intézőben vagy képnézegetők bélyegképén ott a teljes eredeti kép. Valahogy vissza lehet állítani?
2018. okt. 1. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerkeszted-vágod-elmented-felülírod az eredetit...Sajnos nem.
2018. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Intéző még az eredeti, szerkesztés előtti állapotról készült thumbnailt tárolja, de kis méretben. Abból az eredeti képet már nem lehet visszaállítani.
2018. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt azért nem tartom valószínűnek, mert az akkor szokott megmaradni, ha eredeti helyén van. Ez viszont 10+ éve egy másik gépen lett szerkesztve, netre fel lett töltve, onnan lett megint leszedve, és sok másolgatás után van itt a gépemen.
2018. okt. 1. 21:34
 4/5 anonim válasza:
Nem lehetséges.
2018. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

„az akkor szokott megmaradni, ha eredeti helyén van.”


A másolgatás nem rontja el a thumbnailt. Bár a képanyag már nem elérhető, hasonló dolog esett meg ennél a kérdésnél:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..

A #12, illetve #15-#20 hozzászólások története: SimkoL belinkelt magáról egy átszerkesztett képet, amit én letöltöttem, és a két másolás ellenére vissza tudtam állítani a thumbnailből a hátterét. Más kérdés, hogy ezt azért lehetett megtenni, mert az igen gyenge minőségű eredeti fotó összemontírozható volt a felnagyított bélyegképpel. Normális kép esetén erre nincs lehetőség.

2018. okt. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!