Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A programozók tényleg olyanok,...

A programozók tényleg olyanok, mint amilyennek beállítják őket?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett nekem a programozás és ilyen téren szeretnék elhelyezkedni. De egy dolog vissza tud tartani. Mégpedig az, hogy milyennek állítják be őket. Tényleg 0-24-be a gépet nyomják és kövérek? Vagy ez csak egy vicc? Napi 8 órát dolgoznak aztán mennek haza boldogan? Itt főleg olyanokra gondolok akik külföldön vannak és nagyobb játékokat (pl. AC, COD, NFS stb.) írnak.

2015. jan. 24. 21:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. xD


Mért lennének kövérek?


Mért nyomnák 0-24-be a gépet, ha 8 órás a munkaidő?

2015. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem olyanok.
2015. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam, hogyha benéznek valamit egész nap keresgélhetik, hogy mit rontottak el.
2015. jan. 24. 21:20
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Egy komolyabb cégnél (pl. Ubisoft) ha nagyon benéznek valamit akkor jó eséllyel már holnap nem kell benézni a munkahelyre :D
2015. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

>Nagyon megtetszett nekem a programozás és ilyen téren szeretnék elhelyezkedni. De egy dolog vissza tud tartani. Mégpedig az, hogy milyennek állítják be őket.


Ha tetszik a programozás és ebből szeretnél megélni akkor miért tart az vissza hogy valaki valakiket beállít valamilyennek? Ha ez visszatart akkor ne menj programozónak mert oda elhivatottság kell. (és egy kis IQ sem árt)


Amúgy nem igaz, a programozók is ugyan olyan emberek amint az összes többi. De akkor sem értem, még ha igaz is lenne, mi a bajod a kövér emberekkel már-már olyan szinten, hogy nem akarsz egy légtérben dolgozni velük?

2015. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt van John Carmack, a Wolf, a Doom és a Quake alkotója. Egész penge kis programozó srác, és hozza a progmatosok deszka felépítését! :->

[link]

2015. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#5 Bocsi, rosszul fogalmaztam! Én arra gondoltam, hogy ez minden idejüket leköti, és nincs idejük semmire.
2015. jan. 24. 22:41
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
A munkamániás embertípus minden munkakörben létezik. Legyen az ügyvéd, tanár, könyvelő, grafikus, zenész... Ez nem munkakör specifikus.
2015. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

> ilyen téren szeretnék elhelyezkedni. De egy dolog vissza tud tartani. Mégpedig az, hogy milyennek állítják be őket. Tényleg 0-24-be a gépet nyomják és kövérek?


Fókuszálva rád és a szándékodra:

Attól, hogy programozó leszel, nem leszel kövér. Miért lennél? Attól, hogy programozó leszel, nem fogsz állandóan gépezni, ha nem akarsz. Miért tennéd? A te döntésed.


Az előítéleteket meg el kell felejteni. Amúgy is totális baromságok.

2015. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 tabaki ***** válasza:
93%
Persze. A rendőrök is mind hülyék, a papok pedofilok, a professzorok szórakozottak, a művészek elborultak és homokosok, az orvosok csak a hálapénzre hajtanak. a szőke nők buták, mint a tök, csak a szomszéd cirmos macskája egyéniség.
2015. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!